Kædeskraber med 2 kæder, 22mm Ø50
Kædeskraber med 2 kæder, 22mm Ø50
| Varenummer | RO-72284 |
| EAN | 4004625722848 |
Køb online (test)
Produktinformation
| Brand | Rothenberger |
| Rørdiameter (mm) | 50 mm |
| Rækkevidde | 100 - 150 mm |
| Tilslutning | 22mm / 7/8" |
| Bruttovægt (kg) | 0,56 |
| Nettovægt (kg) | 0,485 |
| Produktvægt (kg) | 0,53 |
| Produktlængde (mm) | 170 |
Download billeder
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
|
RO-72284_P1 | 185 KB | .jpg |