2-vejs rodskærer, 22C, D=65mm
2-vejs rodskærer, 22C, D=65mm
| Varenummer | RO-72265 |
| EAN | 4004625722657 |
Køb online (test)
Produktinformation
| Brand | Rothenberger |
| Rørdiameter (mm) | 65 mm |
| Rækkevidde | 100 - 125 mm |
| Tilslutning | 22mm / 7/8" |
| Bruttovægt (kg) | 0,435 |
| Nettovægt (kg) | 0,26 |
| Produktvægt (kg) | 0,25 |
| Produktlængde (mm) | 80 |
Download billeder
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
|
RO-72265_P1 | 482 KB | .jpg |