Multifunktionsværktøj med stor saks DBST
Multifunktionsværktøj med stor saks DBST
| Varenummer | BS-DMT |
| DB nummer | 1453257 |
| EAN | 4010220031483 |
| Kolli | 8 |
Køb online (test)
Beskrivelse
Produktinformation
| Brand | BESSEY |
| Kolli | 8 |
| Klippelængde, b ('') | 2 3/16" |
| Klippelængde, b (mm) | 55 mm |
| Størrelse (sammenfoldet) | 100 mm |
| Størrelse (udfoldet) | 175 mm |
| Totallængde, a ('') | 4" |
| Bruttovægt (kg) | 0,41 |
| Nettovægt (kg) | 0,355 |
| Produktvægt (kg) | 0,355 |